پنجره دوجداره ویستابست تهران

پنجره دوجداره ویستابست تهران

یکی از برندهای معروف که در صنعت پنجره دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد پنجره دوجداره ویستابست تهران است.

شرکت های زیادی در زمینه ی صنعت درب و پنجره دوجداره و تهیه ابزارآلات و پروفیل های در حال فعالیت می باشند،که بعضی از این شرکت ها به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و در سطح بازار دارای محبوبیت بالایی می باشند یکی از این شرکت ها که دارای محبوبیت بالایی است پنجره دوجداره ویستابست می باشد.

در و پنجره دوجداره ویستابست از برند های معروف می باشدکه روز به روز در صنعت ساختمان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پنجره ویستابست تهران

برای تولید و برآورد قیمت پنجره ویستابست تهران، بر اساس درخواست کارفرما می توان از انواع مرغوب پروفیل های پنجره ویستابست ، از جمله پروفیل پنجره یو پی وی سی ویستابست استفاده نمود.

همچنین یراق آلات و شیشه استفاده شده برای تولید و برآورد قیمت پنجره دوجداره ویستابست بر اساس سلیقه و سفارش مشتری می تواند انتخاب شود.

شیشه دوجداره تولید شده در تولید در و پنجره UPVC به صورت وکیوم در کارخانه تولید شده و گازی بی اثر در آن ها تزریق گردیده و پس از تولید تحت تست قرار می گیرند.

پنجره دوجداره تولید شده به مدت ۵ سال در برابر بخار زدگی توسط شرکت گارانتی می گردد.

 عوامل موثر بر قیمت پروفیل ویستابست

پروفیل ها انواع مختلفی دارندکه هر یک از ویژگی های خاصی برخوردار هستند؛ عواملی که بر قیمت پروفیل ویستا بست تاثیر دارد عبارتند از:
1. مواد اولیه
مواد اولیه ی به کار برده شده در پروفیل اولین و مهم ترین عاملی که بر قیمت پروفیل ویستابست تاثیر مستقیم دارد است؛ در واقع هر چقدر کیفیت مواد اولیه بیشتر باشد هزینه ای بابت پروفیل از مشتریان دریافت می شود نیز بیشتر است چرا که در نهایت پروفیل با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می شود.
2. نوع پروفیل

پروفیل ها بر اساس کاربردهای مختلفی دارند در انواع مختلف طراحی و تولید می شوند همین تفاوت در طراحی باعث تفاوت در قیمت نیز می شود. پروفیل هایی که باید در شرایط آب و هوایی سخت تر به کار برده شوند از استحکام و ضخامت بیشتری برخوردارند.
3. هزینه حمل و نقل
حتی هزینه ی حمل و نقل نیز می تواند یکی از عوامل موثر بر هزینه ها باشد به طور مثال پروفیل هایی که به کشورهای دیگر صادر می شوند هزینه ی بالاتری دارند چرا که هزینه ی حمل و نقل آن ها بسیار زیاد است.
4. وزن پروفیل
وزن پروفیل یکی دیگر از عواملی است که بر هزینه ها تاثیر مستقیم دارد در واقع هر چه که وزن پروفیل سنگین تر باشد در واقع به معنای آن است که از مواد اولیه ی بیشتری برای تولید آن استفاده شده است بنابراین هزینه ی بیشتری نیز برای مشتری و خریدار به همراه داشته باشد.

پنجره دوجداره ویستابست تهران

نمایندگی پنجره ویستابست در تهران

نمایندگی پنجره ویستابست در تهران، که یکی از باکیفیت ترین برندها در ساخت در و پنجره می باشد، آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

از مزیت های نمایندگی پنجره ویستابست در تهران ، خدمات پس از فروش در کنار کیفیت بالا، تنوع در طرح و رنگ می باشد.

امروزه برند ویستابست به دلیل سابقه ی درخشان در ساخت بهترین و با کیفیت ترین در و پنجره دوجداره در کشور یکی از محبوب ترین برندها است. استفاده از پروفیل های مناسب، در کنار شیشه های چند جداره، کیفیت محصول نهایی را افزایش داده اند.

پروفیل این نوع پنجره با استانداردهای بین المللی روز دنیا تولید می شود و از پروفیل های یو پی وی سی با کیفیت داخلی است.

با توجه به این که کنترل کیفیت چند مرحله ای پنجره ویستابست باعث شده پروفیل با کیفیتی تولید شود، نسبت به بقیه برندها قیمت پایین تری دارد.

قیمت پنجره ویستابست در مقایسه با قیمت پنجره های دیگر کمی پایین تر است، با وجود اینکه کنترل کیفیت چند مرحله ای هافمن باعث شده پروفیل با کیفیتی ارائه شود.

پروفیل این برند عایق بسیار خوبی در برابر صدا، حرارت و گرد و غبار بوده، دارای گارانتی است که شامل تغییر رنگ یا تغییر شکل پروفیل می شود.

پروفیل های هافمن موارد کاربری خاصی دارند، پنجره هافمن دارای تنوع رنگی بالا و سایزهای مختلف، استحکام و طول عمر بالاست و همچنین برای هر آب و هوا مناسب است.

مزیت های پنجره دوجداره ویستابست

این  نوع از برند پنجره دوجداره به دلیل استفاده از پروفیل ویستابست  معروف شده است شرکت ویستابست  یکی از شرکت های بزرگ در تولید پروفیل های پنجره دوجداره و همچنین درب های دوجداره می باشدکه سالین بسیار طولانی در این زمینه فعالیت داشته است .

تجربه و تخصص گروه ویستابست  باعث شده است این گروه محصولاتی را به  بازار عرضه نماید که دارای کیفیت بالایی باشند و با استقبال بالایی رو به رو شوند. همچنین قیمت پنجره دوجداره ویستابست نسبت به دیگر محصولات به صرفه تر است.

مزیت های پنجره دوجداره ویستابست به شرح زیر است:

*پنجره دوجداره ویستابست همانند نمونه های دیگر در برابر فرسایش بسیار مقاوم می باشد.

*ویستابست  نیازی به  سرویس کاری و تعمیر و همچنین رنگ کاری بسیار کمی دارد.

*دارای لایه های بسیار مقاوم برای جلوگیری از ورود گرما و سرما به محیط داخلی می باشد.

*ویستابست  در برابر شرایط مختلف آب و هوایی بسیار مقاوم می باشد.

*پنجره دوجداره ویستابست  قابل اشتعال نمی باشد.

*برای نصب پنجره دوجداره ویستابست  شما نیازمند سختی زیادی نیستین چرا که به سادگی قابل نصب می باشد.

*قیمت پنجره دوجداره ویستابست مناسب می باشد.

پنجره دوجداره ویستابست تهران

انواع پنجره دوجداره ویستابست تهران

پنجره های دوجداره ویستابست، انواع مختلفی دارند که کاربرهای گوناگون دارد. هر یک از مدل های پنجره های دوجداره ویستابست در مکان های مخصوص به خود زیبایی خود را نمایان می کنند.

پنجره های ویستا بست ثابت

پنجره UPVC ویستابست ثابت بیشترین کاربرد را در تمام پروژه های ویلایی و نورگیرها دارد. این نوع پنجره ها در نورگیر ویلاها و یا قسمت هایی که نیاز به باز شدن پنجره نیست، استفاده می شوند.

پنجره های ثابت ویستابست از پروفیلهای مرغوب تهیه شده و دارای استحکام و زیبایی بسیار بالایی است. این نوع از پنجره ها معمولاً در قسمت هایی مانند پاسیو و یا نورگیرهای ویلاها کاربرد دارند.

پنجره های دوجداره تک حالته

پنجره های دوجداره تک حالته ویستابست در اکثر پروژه های ساختمانی به کار می روند. این نوع پنجره های ویستابست دارای بازویی است که بصورت لولاهای کلاسیک به قاب لولا شده و مانند اکثر پنجره های کلاسیک در محور افقی باز و بسته می شود.

پنجره UPVC ویستابست تک حالته دارای بازشوی یک حالت و همان بازشوی معمولی کلاسیک قدیمی می باشد. بازشوی تک حالته از سه ضلع بر قاب خود بسته شده و دارای ایمنی بسیار بالایی است.

پنجره دوجداره UPVC دو حالته

این مدل پنجره ها شیک تر و مدرن تر از مدل تک حالته هستند. پنجره ها در این مدل بازشو دارای دو حالت بازشوی کلاسیک و مدرن می باشند.

در حالت کلاسیک، پنجره در محور افقی مانند بیشتر پنجره ها باز و بسته می شوند. در حالت دوم بازشوی پنجره به صورت حدود ۳۰ درجه از بالا باز می شود که این حالت از پنجره بیشتر برای عبور هوا به کار گرفته می شود.

این مدل پنجره ها در همه فضاها کاربرد دارد و استفاده از آن محدودیتی ندارد.

مثلاً در آشپزخانه برای تغییر هوا هنگام آشپزی و یا در اتاق ها برای استفاده از هوای خنک بیرون بسیار کاربرد دارد.

پنجره سایبانی ویستابست

پنجره دوجداره سایبانی ویستابست دارای بازشوی محور افقی بوده و معمولا در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل پنجره UPVC ویستابست دارای قابلیت های خاص خود بوده و بیشتر در سوله ها و انبارها و یا در بعضی مواقع برای سرویس های بهداشتی، مورد استفاده قرار می گیرند.

این نوع پنجره های سایبانی ویستابست معمولاً دارا ی عرض بیشتری نسبت به ارتفاع می باشند.

و استفاده از یراق آلات مرغوب کارایی خوبی دارند و لی در صورت تولید و یا بکار گیری یراق آلات نامرغوب دچار مشکلات زیادی شده و کارکردی بسیار آزار دهنده خواهد داشت.

پنجره دوجداره بازشوی کلنگی ویستابست

این نوع پنجره های دوجداره ویستابست، دارای لولا های افقی بوده و همانند حرکت کلنگ بازو بسته می گردند. کاربرد این مدل پنجره ها بیشتر در محل هایی مانند سرویس های بهداشتی، گلخانه ها و کارخانه ها کاربرد دارند.

البته در ویلاهای خارج از شهر و یا آپارتمان های ویلایی نیز در مکان های مناسب، مورد استفاده قرار می گیرند.

قسمت های مختلف پنجره های UPVC ویستابست

پنجره دوجداره ویستابست در تهران

پنجره های یو پی وی سی از چندین بخش اصلی تشکیل شده اند:

پروفیل قاب (فریم) :

این پروفیل بصورت ثابت در چهارچوب در و پنجره ها با زیرسازی استاندارد قابل استفاده می باشد.

پروفیل بازشو:

این پروفیل همان طور که از اسمش مشخص است، به عنوان بازشو در پنجره های یو پی وی سی استفاده می شود.

یراق آلات :

پنجره هاي ساخته شده با پروفيل های UPVC، امکان استفاده از يراق آلات مختلفی را دارند که جهت پاسخگويی به خواست و سليقه مشتريان، بازشوهای متنوعی از قبيل تک حالته، دو حالته، بازشوی عمودی، ريلی و … را در اختيارشان قرار می دهد.

شیشه:

در پنجره های یوپی وی سی معمولاً ‌شیشه های دو و سه جداره با ضخامت و رنگ های مختلف استفاده می شود. در ‌شیشه های چندجداره ممکن است ضخامت هرکدام از جداره ها متفاوت باشد که در این صورت، بر روی عملکرد تأثیر گذار خواهد بود.

زهوار:

یکی از انواع پروفیل های کمکی بوده که وظیفه آن ثابت نگه داشتن شیشه بر روی پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی است.

تقویت کننده گالوانیزه :

استحکام در و پنجره یو پی وی سی فقط با گالوانیزه ای که داخل پروفیل قرار می گیرد تأمین می شود.

نوار درزبندی:

آب بندی و هوا بندی بین لنگه باز‌شو و قاب و همچنين اطراف ‌شیشه ها در پنجره یوپی وی سی با نوارهای لاستیکی انجام می شود.

این نوارها باید دارای خاصیت ارتجاعی بالا و مقاومت در برابرشرایط اقلیمی سخت را داشته باشند.

قیمت پنجره دوجداره ویستابست تهران

نصب پنجره ویستابست در تهران

نصب پنجره ویستابست گزینه بسیار مناسبی است، چون از پروفیل با استانداردهای بالا و متریال مرغوب و درجه یک برای تولید استفاده می کند.

پروفیل های UPVC ویستابست با محیط ‌زیست سازگار بوده و قابلیت بازیافت حتی تا 100 درصد را دارند.

برای عایق ‌بندی صوتی محیط نصب پنجره دوجداره ویستابست موجب می شود هر گونه سر و صدا از بیرون وارد فضای داخلی نشود.

استفاده از نیروی متخصص و مجرب برای نصب پنجره ویستابست و دانش فنی بالا و ماشین‌ آلات به ‌روز و مدرن می تواند وجه تمایز این برند با سایر برندها باشد.

مقاومت و استحکام بسیار بالا، انعطاف ‌پذیری خوب، نارسانایی برای حفظ انرژی دلایل محکمی برای نصب پنجره ویستابست است.

با نصب این نوع پنجره می‌ توان حدود 30 درصد از میزان هدررفت انرژی در ساختمان ‌ها را کاهش داد.

پروفیل های UPVC درب و پنجره دوجداره ویستابست نیازی به رنگ آمیزی ندارند و در برابر اشعه های مضر خورشید مقاومند.

پنجره های کشویی عمودی

پنجره دوجداره کشویی عمودی ویستابست تهران

یکی از انواع پنجره های دوجداره، پنجره های کشویی عمودی هستند. اگر ملک قدیمی‌ تری دارید یا یک نوع پنجره کمی سنتی ‌تر می ‌خواهید، پنجره‌ های کشویی عمودی گزینه‌ ای هستند که ارزش بررسی دارند.

آن ها ظاهر یک پنجره ارسی را دارند و دقیقاً به همان روش کار می کنند، یعنی به جای باز شدن در ساختمان یا خارج شدن از آن، به صورت عمودی می لغزند، اما اشکالاتی که معمولاً با پنجره های ارسی سنتی مرتبط است را ندارند.

اگر بخواهید قاب های upvc را به جای چوب نصب کنید، میزان تعمیر و نگهداری مورد نیاز را در آینده به طور چشمگیری کاهش خواهید داد و صدای تق تق که با پنجره های ارسی سنتی در بادهای شدید به وجود می آید را کاملاً از بین خواهید برد.

شما همچنین از مکانیزم اسلاید آسان بهره مند خواهید شد که هرگز از کار نمی افتد، هرگز گیر نمی کند و نیاز به کاری شبیه به بلند کردن وزنه در باشگاه برای باز کردن پنجره ندارد.

لغزنده های عمودی مدرن ایمن و موثر هستند و دارای مکانیسم هایی هستند که به آنها کمک می کند بدون گیر کردن یا سنگینی برای باز و بسته شدن به بالا و پایین سر بخورند. همچنین لازم نیست نگران افتادن آنها باشید.

نکات مهم هنگام انتخاب مدل های پنجره دوجداره ویستابست

پنجره های دوجداره دوحالته از پرطرفدارترین مدل های پنجره هستند. این نوع پنجره ها هم به صورت افقی باز می شوند و هم از بالا برای تهویه هوای داخل منزل کاربرد دارند.

پنجره های دوجداره ویستابست تهران

اما توصیه می شود که قبل از انتخاب پنجره مورد نظر، با یک کارشناس مشورت کنید و محل استفاده و اندازه پنجره خود را با یک متخصص در میان بگذارید.

ما در ادامه برخی از انواع پنجره و طرز باز شدن آن ها و بیشترین کاربرد آن ها را توضیح داده ایم تا به انتخاب شما کمک کنیم.

پنجره های ثابت

برای زمانی است که شما پنجره های دیگری دارید که باز و بسته می شوند. این نوع پنجره برای تامین نور استفاده می شود و به دلیل عدم وجود بازشو ارزان تر است.

پنجره‌های کشویی

شبیه درهای پاسیو که کشویی دارند، این پنجره‌ ها از یک طرف به طرف دیگر کشویی می ‌شوند و در مواقعی که فضا محدود است به خوبی کار می‌ کنند.

پنجره های سایبان

این پنجره ها در بالا لولا شده و به سمت بیرون باز می شوند تا فضای داخل خانه را اشغال نکنند.

مدل پنجره دوجداره ویستابست تهران

هنگامی که قاب و سبک پنجره شما انتخاب شد، باید رنگ ها را در نظر بگیرید. هر نوع شیشه دوجداره در طیف وسیعی از رنگ ها عرضه می شود تا بتوانید پنجره های خود را مطابق با سبک خانه خود انتخاب کنید.

از رنگ های نود گرفته تا رنگ های تند و پر رنگ، گزینه هایی برای هر سلیقه و بودجه ای وجود دارد.

اگر دلتان بر روی رنگ قاب یا نوع شیشه خاصی است، پس ارزشش را دارد که گزینه های خود را از این طریق برای شروع محدود کنید تا در نهایت به چیزی برسید که از آن راضی هستید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *