پنجره دوجداره برای پذیرایی

پنجره دوجداره پذیرایی

مدل پنجره دوجداره برای پذیرایی بسیار مهم است چراکه اتاق نشیمن و پذیرایی با هر سبکی که چیدمان شود، باید پر از نور، هوا، گرما و راحتی باشد تا هر فردی که وارد می شود احساس آرامش و راحتی کند.

اما تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره باعث می شود که استفاده از این نور و زیبایی بدون آسیب رسیدن به لوازم منزل باشد.

با استفاده از پنجره های دوجداره علاوه بر اینکه از نور طبیعی لذت و بهره می برید، پرده ها و مبلمان منزل شما نیز به علت تابش نور خورشید تغییر رنگ نمی دهند.

وجود چندین پنجره در اتاق اصلی، زمانی که فرد در فضایی پر از آفتاب قرار می ‌گیرد، حال و هوای خاص و شادی به فرد می ‌دهد و به شما اجازه می ‌دهد تا کمی در مصرف برق صرفه ‌جویی کنید.

مدل پنجره دوجداره پذیرایی

مدل پنجره دوجداره پذیرایی

بهترین مدل پنجره دوجداره پذیرایی، پنجره های بزرگ در نمای رو به بیرون هستند. کلبه های مدرن و ساختمان های جدید با انواع تنوع چیدمان ها، نیاز به پنجره هایی دارند که فضای بیرون را برای شما نمایان کند؛ بخصوص اگر این خانه در طبیعت باشد.

طراحی اتاق نشیمن با پنجره دوجداره، کاری به صرفه به لحاظ بهینه سازی مصرف انرژی می باشد.

پنجره های دوجداره با تنوع در رنگ، طرح و حالت های مختلف بازشو، می توانند بهترین گزینه برای زیبا تر کردن پذیرایی شما باشند.

بهترین مدل های پنجره دوجداره برای پذیرایی

نگرانی از انتخاب بهترین مدل های پنجره دوجداره برای پذیرایی، کاملاٌ طبیعی است زیرا مهمترین قسمت در خانه معمولاً پذیرایی است. جایی که مهمانی ها و مراسم در آنجا برگزار می شود. از آنجایی که این قسمت از منزل در معرض دید است، حساسیت های بیشتری برای ظاهر آن وجود دارد.

انتخاب پنجره ای که هم با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگ باشد و هم نمای ساختمان را زیبا کند، بسیار مهم است. اما با وجود پنجره های دوجداره UPVC، این کار چندان هم سخت به نظر نمی رسد.

به کمک پنجره های دوجداره رنگی، می توانید رنگ داخلی پنجره را با دکوراسیون پذیرایی خود ست کنید. از طرفی رنگ بیرونی پنجره با نمای ساختمان و سایر پنجره های واحدهای آپارتمان ست می شود.

اندازه پنجره به اندازه دیوار پذیرایی در قسمت نما، و محل قرار گرفتن ستون ها بستگی دارد. همان طور که می دانید، پنجره بزرگ تر علاوه بر روشن تر کردن پذیرایی، به پذیرای جلوه ای با شکوه می دهد.

مدل پنجره دوجداره قدی

پنجره دوجداره قدی برای پذیرایی

استفاده از پنجره های دوجداره قدی که از کف زمین اندازه گیری می شود، زیبایی پذیرایی و دکوراسیون منزل شما را چند برابر می کند.

پنجره های دوجداره بلند، ارتفاع دیوارها را بلند تر نشان می دهد و این امر باعث می شود اتاق پذیرایی بزرگ تر و با دیوارهای بلند به نظر برسد.

در صورتی که در تراس از پذیرایی و به سمت نمای ساختمان باز شود، استفاده از پنجره های دوجداره قدی برای پذیرایی نمای بسیار زیبایی به آن می دهد.

برای انتخاب پنجره دوجداره مناسب، ابعاد استاندارد پنجره باید در نظر گرفته شود تا عرض و ارتفاع بازشوی لولایی استاندارد باشد. بهترین عرض بازشوی پنجره لولایی بین ۶۰ تا ۷۵ سانتی متر و ارتفاع مناسب آن می ‌تواند بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر باشد.

در ارتفاع های بلندتر از ۱۸۰ سانتی متر، پروفیل های درب به جای پروفیل پنجره استفاده می شود و یراق آلات  با تحمل وزن ۱۳۰ کیلوگرم می تواند بهترین انتخاب باشد.

پنجره دوجداره کشویی یا ریلی

پنجره دوجداره کشویی برای پذیرایی

از بهترین مدل ها برای پنجره دوجداره پذیرایی، پنجره های دوجداره کشویی برای پذیرایی های کوچک هستند. این مدل پنجره های پذیرایی عایق حرارت و صدای خوبی به شمار می روند.

مجموعه UPVCکالا، نمایندگی پنجره های دوجداره UPVC در تهران، ارائه دهنده انواع پنجره های دوجداره از جمله کشویی می باشد. پنجره دوجداره کشویی از نوع یو پی وی سی به عنوان عایق های بسیار خوبی برای صدا و حرارت به کار می روند.

از ویژگی های پنجره دوجداره ریلی برای پذیرایی می توان به استحکام و مقاومت بالای آن اشاره داشت. این نوع پنجره ها طول عمر بالایی دارند و دیگر نگرانی از بابت تعمیر و تعویض آن نخواهید داشت.

پنجره های دوجداره کشویی برای خانه هایی با پذیرایی کوچک گزینه مناسبی است. شکل باز شدن این پنجره ها به گونه ای است که فضای اضافه اشغال نمی کند.

مدل پنجره دوجداره پذیرایی

بهترین پنجره دوجداره پذیرایی

پنجره های دوجداره بر اساس عملکردشان در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند. در هر قسمت از خانه یکی از این مدل ها می تواند بهترین انتخاب باشد.

پنجره ای که برای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد، با دقت و سلیقه بیشتری انتخاب می شود.

از مدل های پرطرفدار و پرفروش پنجره دوجداره برای پذیرایی و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن، مدل های کشویی و لولایی می باشد. پنجره دوجداره در مدل های لولایی در حالت های مختلف بازشو توسط تولیدکنندگان معتبر ساخته و عرضه می شود.

پنجره های دوجداره کشویی هم به دلیل اینکه برای باز و بسته شدن به فضای خاصی نیاز ندارد؛ علاوه بر پذیرایی های کوچک، برای اتاق خواب ها هم به دلیل چیدمان بهتر، بسیار مورد استقبال هستند.

خرید پنجره دوجداره پذیرایی

برای خرید هر مدل پنجره دوجداره پذیرایی بهتر است با یک کارشناس مشورت کنید. پیشنهاد می کنیم از متخصص این کار بخواهید تا از پذیرایی شما بازدید نماید.

یک کارشناس پنجره دوجداره حرفه ای، به لحاظ تجربه بالایی که در موقعیت های مختلف کسب کرده است، می تواند شما را به بهترین نحو راهنمایی کند.

همچنین بهترین گزینه برای خرید پنجره های دوجداره، تماس با نمایندگی پنجره دوجداره می باشد.

هزینه پنجره دوجداره پذیرایی

خرید پنجره دوجداره پذیرایی

همان طور که مستحضر هستید، قیمت پنجره دوجداره پذیرایی به اندازه و ابعاد، همچنین مدل انتخابی پنجره ها بستگی دارد. موارد ذکر شده، در مقدار یو پی وی سی استفاده شده و سایر یراق آلات و به طبع آن هزینه ساخت پنجره تأثیرگذار خواهد بود.

بنابراین برای اطلاع از قیمت دقیق پنجره دوجداره برای قسمت نشیمن منزل خود، ابتدا باید با یک کارشناس صحبت کنید.

با اعلام اندازه و ابعاد پنجره مورد نظر و همچنین طرح و حالت آن، فرد متخصص برآورد قیمت را انجام داده و در نهایت نزدیک ترین مبلغ هزینه را به شما اعلام خواهد کرد.

مزایای پنجره دوجداره برای پذیرایی

استفاده از پنجره های یو پی وی سی در پذیرایی مزایای زیادی دارد که در اینجا به اختصار، چند مورد ذکر شده است.

  • بهترین عایق صدا
  • بهترین عایق برای سرما و گرما
  • عدم اشتعال
  • دارای قیمت مناسب و به صرفه
  • تنوع بالا در طرح و رنگ
  • باز و بسته شدن بسیار راحت
  • استحکام بالا و طول عمر بالا
  • برای انواع قسمت ها و مناطق مختلف با آب و هوای متفاوت

قیمت پنجره دوجداره پذیرایی

کلام آخر

امروزه پنجره های دوجداره در مدل های متنوعی تولید می شوند و در بازار عرضه می گردند. خریداران می توانند این محصول را در مدل های مورد نظر خود که متناسب با نوع نیاز، دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان باشد خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

در نظر داشته باشید که انتخاب و خرید یک پنجره دوجداره برای پذیرایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

پنجره های دوجداره به دلیل عایق بندی صوتی و حرارتی می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای تمامی ساختمان ها باشند و همچنین عرضه آن ها در مدل های متنوع باعث شده است تا خریداران بتوانند با خیال راحت از این سری محصولات استفاده داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *