پنجره دوجداره باحفاظ

پنجره دوجداره حفاظ دار

پنجره دوجداره حفاظ دار در آپارتمان ها و ویلاها با اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. گاهی ممکن است هدف از استفاده حفاظ برای امنیت و حفاظت از کودکان داخل منزل باشد.

اما در بیشتر واحدهای طبقه اول در آپارتمان ها، استفاده از حفاظ امری ضروری به شمار می رود؛ گرچه پنجره های دوجداره خود به نوعی ضد سرقت محسوب می شوند.

در ادامه به کاربردها و موارد مصرف پنجره های دوجداره حفاظ دار خواهیم پرداخت.

 

مدل پنجره دوجداره حفاظ دار

انواع مختلفی از پنجره های دوجداره محافظ وجود دارد. در اینجا برخی از رایج ترین آن ها آورده شده است:

پنجره های دوجداره حفاظ دار امنیتی

پنجره های دوجداره حفاظ دار امنیتی با شیشه های محکم و مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند که می توانند در برابر ورود اجباری مقاومت کنند.

اما با این حال برای دفاتر شرکت ها و کارخانه ها که احتمال وجود مدارک مهم در آن ها می باشد؛ از حفاظ های مقاوم استفاده می شود تا امنیت محل تضمین شود.

پنجره دوجداره باحفاظ مراقبتی

در برخی از آپارتمان ها و برج های بلند، ساکنین ترجیح می دهند برای حفظ امنیت کودکان خردسال، از حفاظ کوتاهی برای پنجره های خود بهره ببرند.

این پنجره دوجداره با حفاظ های مراقبتی معمولاً تا نیمی از پنجره را پوشش می دهند. ساخت این نوع حفاظ ها معمولاً با ظرافت خاصی ساخته می شوند تا به زیبایی خانه آسیبی وارد نکند.

پنجره دوجداره حفاظ دار برای کودک

پنجره دوجداره حفاظ دار برای ویلا

بیشتر ویلاهایی که ساکنین آن ها در جای دیگری سکونت دارند و ویلا برای مدت طولانی خالی از سکنه می ماند؛ مجبور به استفاده از پنجره دوجداره حفاظ دار هستند.

دوربین های مدار بسته و پنجره های دوجداره ضد سرقت برای ویلاهای خالی که ساکنین آن تنها برای تفریح و ییلاق و قشلاق از آن استفاده می کنند، بهترین راه برای حفظ امینیت و آرامش است.

انواع پنجره دوجداره با حفاظ

نوع پنجره دو جداره با حفاظ مناسب به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. اگر نگران امنیت هستید، پنجره های امنیتی گزینه خوبی هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در مصرف انرژی هستید، پنجره های کم مصرف گزینه خوبی هستند. و اگر در یک منطقه پر سر و صدا زندگی می کنید، پنجره های عایق صدا ممکن است بهترین گزینه برای شما باشند.

اما در هرصورت دو راه برای بالا بردن امنیت منزل خود دارید. استفاده از خانه هوشمند با یک سیستم امنیتی قوی که هزینه زیادی در بر دارد.

استفاده از حفاظ امنیتی مناسب محل مورد نظر خود که بایستی بر درب ها و پنجره های دوجداره نصب شود.

مجموعه UPVCکالا نمایندگی پنجره دوجداره کرج و تهران، خدماتی برای حفاظ درب و پنجره های دوجداره منزل و ویلای مشتریان خود ارائه می دهد.

انواع پنجره دوجداره حفاظ دار

قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار

هزینه پنجره دوجداره حفاظ دار با توجه به ابعاد پنجره، نوع حفاظ، جنس حفاظ و مدل مورد نظر پنجره و حفاظ متفاوت است.

بدیهی است هرچه اندازه پنجره بزرگ تر باشد، اندازه حفاظ بزرگتر و میزان مواد مورد مصرف برای ساخت حفاظ نیز بیشتر خواهد بود. در نتیجه هزینه کلی بالاتر از یک پنجره کوچک خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره با حفاظ بهتر است با مجری طرح تماس گرفته و پس از گزارش ابعاد و نوع حفاظ مد نظر، قیمت تقریبی را جویا شوید.

پنجره های دوجداره حفاظ دار

برای این که پنجره های دوجداره حفاظ دار مناسب منزل خود تهیه کنیم؛ بهتر از ابتدا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشیم و مدل ها و جنس های مختلف حفاظ آشنا شویم.

پنجره های دوجداره با نرده فرفورژه

حفاظ این درب ها با اسکلت فرفورژه ساخته می شوند که ماده ای مستحکم و بادوام است. نرده ها بسته به نیاز شما می توانند تزئینی یا کاربردی باشند.

پنجره های دوجداره حفاظ دار

درب های دوجداره حفاظ دار کشویی

این درب ها با اسکلت فلزی و محکم به صورت کشویی ساخته شده اند. کاربرد این مدل حفاظ برای درب تراس هایی است که فضای کافی برای باز شدن حفاظ ندارند.

حفاظ ثابت برای پنجره های دوجداره

بیشتر پنجره های دوجداره که نیاز به حفاظ دارند؛ حفاظ هایی ثابت از جنس آهن دارند. حفاظ ها معمولاً ساده و بدون هیچ شکل خاصی هستند.

طرح نرده های ساده می تواند به صورت راه راه افقی، عمودی و یا مشبک باشند. اما گاهی ممکن است سازنده های بناها ترجیح بدهند که نمای ساختمانی زیبا با طرح خاصی ارائه دهند.

پنجره های دوجداره با نرده های فلزی

این پنجره ها با اسکلت فلزی ساخته می شوند که ماده ای مستحکم و بادوام است. بسته به نیاز شما نرده ها می توانند قابل تنظیم یا ثابت باشند.

عکس پنجره دوجداره حفاظ دار

عکس پنجره دوجداره حفاظ دار

 

تصویر پنجره دوجداره حفاظ دار

 

پنجره دوجداره حفاظ دار عکس

 

عکس پنجره های دوجداره حفاظ دار

 

عکس پنجره دوجداره باحفاظ

جنس نرده های درب و پنجره دوجداره حفاظ دار

نرده هایی که به عنوان حفاظ برای درب و پنجره های دوجداره کاربرد دارند؛ از جنس های مختلی ساخته می شوند. در اینجا چند نوع نرده وجود دارد که می توان از آن ها برای ساخت حفاظ پنجره های دو جداره استفاده کرد:

نرده های چوبی

نرده های چوبی یک انتخاب کلاسیک هستند که می توانند زیبایی و جذابیت را به خانه شما ببخشند. آن ها همچنین نسبتاً ارزان هستند و نصب آنها آسان است.

نرده های چوبی دوام کمی دارند و برای جلوگیری از پوسیدگی و تاب برداشتن نیاز به نگهداری منظم دارند.

نرده های وینیل

نرده های وینیل گزینه ای کم تعمیر و نگهداری هستند که در برابر پوسیدگی و تاب خوردگی مقاوم هستند. آن ها همچنین در رنگ ها و سبک های مختلف موجود هستند تا با نمای بیرونی خانه شما مطابقت داشته باشند.

تنها موردی که می توان به عنوان معایب این نوع نرده ها نام برد، هزینه بالای آن ها است که نسبت به نرده های چوبی گران تر هستند.

نرده های فلزی

نرده های فلزی گزینه ای بادوام و محکم هستند که در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم هستند. آن ها همچنین در انواع مختلفی از جمله آهن فرفورژه، آلومینیوم و فولاد در دسترس هستند. اما این نرده ها گران تر از نرده های چوبی یا وینیل هستند.

قیمت پنجره دوجداره حفاظ دار

بهترین نوع حفاظ برای پنجره دوجداره

بهترین نوع نرده برای شما به بودجه، سبک خانه و نیازهای شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک گزینه کم تعمیر و نگهداری هستید، حصار وینیل یا فلزی ممکن است انتخاب خوبی باشد.

اگر به دنبال گزینه ای با جلوه زیباتر هستید، نرده فرفوژه یا چوبی ممکن است انتخاب بهتری باشد.

عوامل تأثیرگذار بر هزینه پنجره دوجداره حفاظ دار

هنگام انتخاب نرده برای پنجره های دوجداره خود، مهم است که عوامل زیر را در دستیابی به قیمت درست در نظر بگیرید.

اندازه پنجره های شما: اندازه پنجره های شما بر اندازه حصار مورد نیاز شما تأثیر می گذارد.

سبک خانه شما: سبک خانه شما بر سبک نرده ای که انتخاب می کنید تأثیر می گذارد.

بودجه شما: هزینه نرده بسته به مواد استفاده شده و اندازه نرده متفاوت خواهد بود.

میزان نگهداری که مایل به انجام آن هستید: برخی از نرده ها نسبت به سایرین نیاز به نگهداری بیشتری دارند.

سطح امنیتی مورد نیاز: برخی از نرده ها از سایرین ایمن تر هستند.

مدل پنجره دوجداره حفاظ دار

آیا پنجره های دو جداره در برابر حمله سارقین آسیب پذیر هستند؟

از آنجایی که پنجره ها یکی از اصلی ترین نقاط دسترسی به ملک شما هستند، مهم است که تا حد امکان ایمن باشند. در نتیجه، امنیت باید یکی از مهم ترین عواملی باشد که باید در هنگام سرمایه گذاری در نصب پنجره جدید در نظر بگیرید.

در تئوری، انتخاب نوع اشتباه پنجره ‌ها می ‌تواند شما و خانواده‌ تان یا دارایی ‌هایتان را در معرض خطر حملات سارقان یا متجاوزان قرار دهد.

در جواب این سؤال که آیا پنجره های دو جداره در برابر حمله سارقین آسیب پذیر هستند؟ خوب، به طور خلاصه، پاسخ منفی است. مگر این که پنجره های دوجداره با شیشه هایی از نوع امنیت بالا استفاده شده باشد.

اگرچه پنجره های دوجداره تا حد زیادی از ورود سارقین ممانعت می کند. در یک مقاله با نام پنجره های دوجداره ضد سرقت به این موضوع به طور مفصل پرداخته ایم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *