پنجره دوجداره مازندران

پنجره دوجداره مازندران

مجموعه پنجره دوجداره مازندران سال هاست در زمینه ی ارائه ی انواع پنجره دوجداره فعالیت می کند.

با پیشرفت تکنولوژی متریال های ساختمان دستخوش تغییرات شده اند. یکی از آن موارد پنجره ها می باشند. امروزه پنجره های دو جداره جایگزین پنجره های قدیمی شده است.

پنجره دوجداره به معنای قرار گرفتن دو جداره شیشه در یک قاب می باشد. فاصله‌ی بین جداره ها هم با گاز مخصوصی پر می شود تا نسبت به حرارت عایق باشد.

این پنجره ها بهترین جایگزین برای پنجره های قدیمی می باشند که امروزه طرفداران زیاد ی هم دارند.

پنجره های دوجداره محدود به upvc نمی شوند بلکه شامل انواع مختلفی از پنجره های دو جداره آلومینیومی و چوبی هم می شوند.

بیشترین سهم از بازار را پنجره های یو پی وی سی به خود اختصاص داده اند. اما پنجره دو جداره آلومینیومی نسبت به upvc قیمت بالایی دارد به همین دلیل کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

پنجره های آلومینیومی عایق گرما نبود و این برزگ ترین عیب آن ها محسوب می شد. بنابراین در تولید آن ها یک لایه پلی امید اضافه شد.

اضافه شدن لایه ی پلی امید به پنجره های آلومینیومی باعث شد تا این محصول دارای مقاومت بالایی در برابر سرما باشد.

با این حال هنوز هم پنجره‌های دوجداره UPVC سهم بازار بیشتری گرفته اند و مورد استقبال واقع شده اند.

یکی از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب پنجره تاثیر گذار است جنس مواد تشکیل دهنده آن است، مواد فایبرگلاس، وینیل و چوب از جمله انواع پنجره ها هستند که هر کدام مزایا، معایب و قیمت های متفاوت دارند.

نمایندگی پنجره دوجداره در مازندران

سالهاست شرکت یو پی وی سی کالا نماینده ی رسمی انواع پنجره دوجداره در ایران و بخصوص در مازندارن فعالیت دارد. همواره سعی نموده‌ است تا بهترین پنجره‌های دوجداره و سه جداره و با کیفیت‌ترین پنجره‌های upvc را با ارزان‌ترین قیمت روانه بازار کند.

مجموعه ی ما در راستای ارتقا سطح کیفی صنعت ساختمان و برطرف کردن بی اعتمادی حاصل از عدم رعایت اصول کیفی و استاندارد‌های لازم در این عرصه با همت گروهی و در اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص، دانش فنی بالا و بهره گیری از تکنولوژی بروز بر آن شده است تا گامی بزرگ در این زمینه برداشته و خدماتی متمایز را در این صنعت ارائه نماید.

از این جهت شرکت یو پی وی سی کالا مجموعه‌ای از بهترین ها در سطوح جهانی و داخلی از تولیدکنندگان پروفیل‌های upvc و محصولات وابسته گردآوری نموده است تا بتواند ماموریت خویش را به صورت کاملا حرفه‌ای به انجام رساند.

پنجره دوجداره مازندران

نصب انواع پنجره دوجداره UPVC در مازندران

اگر ساکن شهرهای ساری، بابل، قائمشهر، چالوس، تنکابن، آمل و بابلسر در استان مازندران هستید، از بین انواع مختلف پنجره دوجداره UPVC با شیشه دوجداره یا سه جداره، براساس نیاز خود از نمایندگان فروش در استان مازندران پنجره مورد نظر را خریداری کنید.

کیفیت و کارایی پنجره دوجداره و نحوه اتصال به نصب پنجره UPVC بستگی دارد.

اگر در تولید یک پنجره از بهترین مواد استفاده شود و شاخص های استاندارد کیفی در فرآیند تولید آن رعایت شده باشد، با نصب غیرحرفه ای کارکرد پنجره پایین می آید.

برای نصب پنجره دوجداره در مازندران ضوابط و استانداردهای مشخصی وجود دارد. باید بکارگیری و اجرای بهینه آن توسط افراد متخصص آموزش دیده انجام شود. عملیات نصب پنجره دوجداره UPVC در مازندران به صورت بهینه انجام می گیرد.

به طوری که اجرای صحیح استانداردها در نهایت باعث خواهد شد تبادل حرارتی و صوتی در واحد های مسکونی که با روش صحیح اجرا شده اند، به بالاترین حد ممکن محقق شود.

پنجره دوجداره مازندران

نصب و فروش پنجره دوجداره در مازندران  

نصب و فروش پنجره دوجداره در مازندران، از انواع برندها توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام می شود. محاسبه و اندازه گیری نادرست باعث می شود پنجره با فاصله بسیار کم و با اعمال فشار در درگاه و چارچوب متصل و نصب شود. در نتیجه نصب نادرست و غیر استاندارد پنجره دوجداره با تغییر دما و نوسانات آب و هوایی موجب دردسرهای فراوانی می شود.

تعویض پنجره های قدیمی و فرسوده، رگلاژ، تعمیر و تعویض شیشه های دو جداره توسط نمایندگی فروش پنجره دوجداره UPVC مازندران در شهرهای ساری، بابل، قائمشهر، چالوس، تنکابن، آمل و بابلسر انجام خواهد شد.

امکان تعویض پنجره های قدیمی و نصب پنجره دوجداره UPVC در شهرهای ساری، بابل، قائمشهر، چالوس، تنکابن، آمل و بابلسر در استان مازندران وجود دارد.

مزایای پنجره دوجداره

1 -کاهش مصرف انرژی

پنجره های دو جداره با صرفه جویی در انرژی از اتلاف آن جلوگیری می کنند. این مدل پنجره ها از خروج هوای گرم و ورود هوای سرد، در فصل سرما و خروج هوای خنک در فصل گرما جلوگیری می کنند.

با یک بار هزینه برای خرید و نصب پنجره، برای همیشه در مصرف انرژی و هزینه های آن صرفه جویی کنید.

2 – جلوگیری از ورود آلودگی

در و پنجره‌های دوجداره با جلوگیری از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل محیط در حفظ سلامت ما نیز تاثیر گذارند.

3 – مقاومت در آب و هوای مختلف

ساختار ویژه خود و مواد اولیه به کار رفته در پنجره های دو جداره باعث مقاومت آن ها در برابر رطوبت، باران، آفتاب و … شده است و به سرویس مداوم احتیاجی ندارند.

4 – عایق صدا

در و پنجره های دوجداره می‌توانند حکم یک عایق مناسب برای سر و صدا را داشته باشند. این محصولات می‌توانند آرامش را به شما هدیه دهند و سر و صدای اضافه را حذف کنند.

پنجره دوجداره مازندران

قیمت پنجره دوجداره UPVC در مازندران

در انتخاب و خرید پنجره دوجداره قیمت انواع پنجره دوجداره upvc عامل بسیار مهم و تاثیر گذاری است. قیمت پنجره دوجداره UPVC براساس ابعاد و طرح آن مشخص می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید با نمایندگی فروش پنجره دوجداره UPVC در استان مازندران تماس بگیرید.

قیمت انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی نکته بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخاب و خرید پنجره است و قطعا این فاکتور برای شما نیز مهم  است.

مواردی که روی محاسبه قیمت پنجره دوجداره در مازندران موثر است، انواع مدل پنجره دوجداره و انواع باز شو، انواع پروفیل مصرفی، ارتفاع و عرض پنجره است.

نوع یراق پنجره یو پی وی سی، شیشه دوجداره و هزینه حمل و نقل و نصب پنجره نکاتی است که برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره UPVC در مازندران تاثیرگذار است.

پنجره دوجداره مازندران

 پارامترهایی که قیمت پنجره دوجداره را مشخص می‌کند؟

 • پروفیل پنجره دوجداره

امروزه در بازار برندهای مختلفی از پنجره های دوجداره موجود می باشد. پنجره های دوجداره شرکت های مختلف، قیمت و کیفیت متفاوتی دارند. علاوه بر پنجره‌های شرکتی، بعضی از انواع پنجره هم بصورت کارگاهی ساخته می شوندکه این موضوع هم تفاوت قیمتی زیادی را ایجاد می‌کند.

 • شیشه ی پنجره دوجداره

شیشه ای که انتخاب می کنید در قیمت نهایی پنجره دوجداره موثر است. قیمت شیشه 2جداره با شیشه 3جداره متفاوت است. هر چقدر ضخامت شیشه بیشتر باشد قیمت نهایی بیشتر خواهد بود.

حتی طرح ظاهری شیشه (رنگی یا ساده) هم در قیمت تفاوت ایجاد می کند.

 • متراژ پنجره

متراژ پنجره دوجداره هم مثل تمام متریال مصرفی در کارهای ساختمانی، روی قیمت پنجره‌ی دو جداره تاثیرگذار است. در پنجره‌های دو جداره، متراژ علاوه بر اثرگذاشتن بر میزان متریال مصرفی، روی تعداد یراق آلات، زیرساخت‌ها و حتی انتخاب نوع طرح پنجره اثر گذار است.

 • تعداد لنگه پنجره دو جداره

بر اساس تعداد لنگه پنجره دوجداره قیمت نهایی پنجره متفاوت است.

 • وجود کتیبه

وجود کتیبه در پنجره دو جداره و نوع طراحی آن در قیمت نهایی پنجره اثر دارد.

 • بازشوی پنجره دو جداره

تعداد بازشو یکی دیگر از عوامل مهم دیگری است که روی قیمت موثر است.

 • تعداد بازشو
 • یک طرفه یا دو طرفه بودن بازشو
 • بازشوی کشویی
 • برند و جنس یراق آلات
 • ابعاد بازشوها

مزایای خرید پنجره دوجداره از نمایندگی در مازندران

همان طور که می دانید پنجره‌ها قسمتی از ساختمان هستند که در تماس مستقیم با نور خورشید، گرمای بیش از حد، رطوبت هوا، باران و … قرار می‌گیرند و اگر ساختاری مرغوب نداشته باشند دچار خوردگی، تغییر رنگ و شکل و … می‌شوند. اما پروفیل هافمن به سبب ساختار مقاوم خود که پیش از این گفته شد، دچار این نوع خرابی نمی‌شود.

در این جا به مزایای خرید پنجره هافمن در کرج می پردازیم :

1-گارانتی معتبر 5 ساله

اگرچه شرکت ها و برندهای بزرگی مثل هافمن ، وین تک و ویستابست در مازندران نیازی به ارائه تضمین ندارد و امتحان خودش را پس داده ولی با این حال برای برخی مشتریان وجود ضمانت نامه اصلی بسیار اهمیت دارد و موجب رضایت از خرید می شود که upvc  کالا تمامی ضمانت های لازم را می پذیرد.

2-خدمات پس از فروش

خرید پنجره هافمن از نمایندگی اصلی آن در مازندران این اطمینان خاطر را به شما می دهد که می توانید در هر لحظه و هر کجای مازندران از خدمات پس از فروش آن شامل نصب پنجره دوجداره و … با کمترین قیمت ممکن ، بهره مند شوید.

3-رعایت استانداردها و الزامات فنی

یکی از بزرگترین دغدغه های ما در خرید این است که آیا موارد استاندارد کیفی در تولید کالا رعایت شده؟ تنها نمایندگی های رسمی هستند که ملزم به اجرای قوانین برای تولید باکیفیت هستند. بنابراین خرید از نمایندگی پنجره دوجداره در مازندران مطمئن تر خواهد بود.

4-خرید در و پنجره به قیمت درب کارخانه

Upvc کالا برای حمایت از مصرف کنندگان توانسته است با حذف واسطه ها ، قیمت پنجره دوجداره را در بازار بشکند و نهایت تخفیف را برای خرید شما عزیزان در نظر دارد.

شیشه پنجره دوجداره UPVC

شیشه پنجره دوجداره می تواند از نفوذ گرما و سرما، صدا و همچین ضربه جلوگیری کند و انواع مختلفی شامل شیشه دوجداره ساده، رنگی، شیشه رفلکس ، لمینت وسکوریت می شود.

سیستم انواع شیشه پنجره دوجداره UPVC شامل دو یا چند لایه شیشه که به طور موازی در فواصل مساوی از یکدیگر قرار گرفته اند و توسط اسپیسر در دور تادور آن، از هم جدا شده اند.

در فضای بین شیشه ها هوا یا گازهای خاص بدون رطوبت ( آرگون یا کریپتون ) با فشاری تقریبا مساوی با هوای بیرون وجود دارد.

شیشه پنجره دو جداره مزایای فراوانی ازجمله کاهش اتلاف انرژی، کاهش آلودگی های صوتی، جلوگیری از نم زدگی شیشه و ایمنی بیشتر نسبت به پنجره های تک جداره دارد.

شیشه سکوریت درب و پنجره دوجداره در برابر هر ضربه ‌ای مقاوم و از دوام و استحکام بالایی برخوردار است.

شیشه سکوریت در هنگام شکستن خرد شده و باعث ایجاد تکه‌ های بزرگ و خطرناک شیشه نمی‌ شود.

شیشه درب و پنجره دو جداره رفلکس که از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس ساخته می‌ شود، جداره شیشه رفلکس باید به طرف بیرون قرار بگیرد.شیشه‌ های رفلکس از عبور نور شدید خورشید جلوگیری می‌ کند.

مشخصات فنی پنجره دو جداره

مشخصه ی اصلی پنجره های دو جداره کیفیت جنس پروفیل مصرفی می باشد. برای اینکه بهترین پروفیل یو پی وی سی را انتخاب کنید باید به کیفیت و درمرحله بعد به نوع پروفیل مناسب توجه کنید. منظور از کیفیت پروفیل، نوع یو پی وی سی، تولید و اکسترود آن می‌باشد. از خصوصیات مهم پروفیل پنجره دوجداره کانال بندی داخلی آن می‌باشد که برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند.

حداقل ضخامت یک پنجره ی دوجداره استاندارد 20 میلی متر است. برای پنجره های ارسی، این می تواند تا 28 میلی متر باشد. بنابراین میانگین ضخامت شیشه دوجداره حدود 24 میلی متر است.

یکی از نکاتی که هنگام انتخاب در و پنجره دو جداره باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب درست نوع پنجره است. اگر شرایط محیطی و آب و هوایی، سر و صدای محیط، گرما و سرما، آلودگی، گرد و غبار و مواردی از این دست در محیط مورد نظر شما بیش از مقدار نرمال است می‌توانید به فکر در و پنجره سه جداره باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *